• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 правил створення ефективного інтернет-магазину

 1. ТОП-10 правил продає інтернет-магазину:
 2. 2 Правильна CMS сайту
 3. 3 Адаптивний веб-дизайн
 4. 4 Просування в мережі
 5. 5 Юзабіліті сайту
 6. 6 Картка товару
 7. 7 Підвищуємо лояльність покупців
 8. 8 Зворотній зв'язок
 9. 9 Супутні товари
 10. 10 Налаштування повідомлень
 11. резюме

Все частіше звичайні покупці, організації і різні структури одержують потрібні їм товари або роблять замовлення послуг через спеціалізовані інтернет-майданчики. Багато підприємців, побачивши таку активність в мережі, відкрили інтернет-магазини, але зіткнулися з тим, що трафік є, а конверсійні показники залишають бажати кращого.

Якими критеріями повинен володіти ефективний інтернет-магазин? Подібними питаннями задаються як стартаперів, так і досвідчені власники сайтів. Сьогодні ми підготували добірку критеріїв, якими повинен володіти продає інтернет-магазин. Вона стане в нагоді не тільки тим, хто тільки збирається відкрити власний інтернет-магазин, а тим, хто бажає проаналізувати роботу вже готового сайту. Отже,

ТОП-10 правил продає інтернет-магазину:

1 Вибір ніші

Найголовніше правило комерції - дайте людям те, чого вони потребують і вони принесуть вам гроші. Як би це голосно не звучало, але затребуваність товару - це одна з якостей успішного бізнесу. Якщо ніша, в якій ви збираєтеся працювати перенасичена - це привід задуматися - чому ви зможете зацікавити покупця і як виділитися серед конкурентів.

2 Правильна CMS сайту

CMS сайту - це програма, створена для адміністрування таких робочих процесів як наповнення контентом, редагування вмісту, зберігання даних і управління робочими процесами інтернет-ресурсу. Саме від неї залежить швидкість відображення сторінок, зручна робота з інтерфейсом і правильне відображення і функціонування всіх компонентів сайту. Для поліпшення якості роботи сайтів розробники компанії Бітрікс створили CMS, що відповідає всім сучасним вимогам сайтобудування. Створення інтернет магазину бітрікс - оптимальний вибір для тих, хто хоче мати:

 • високу швидкість відображення сторінок в браузері
 • хорошу видачу в пошукових системах
 • зручне адміністрування
 • зростання конверсій за рахунок швидкості завантаження і правильного відображення контенту
 • своєчасну технічну підтримку

високу швидкість відображення сторінок в браузері  хорошу видачу в пошукових системах  зручне адміністрування  зростання конверсій за рахунок швидкості завантаження і правильного відображення контенту  своєчасну технічну підтримку

3 Адаптивний веб-дизайн

Все більше користувачів використовують для покупок і пошуку інформації різні гаджети, які мають доступ в інтернет - смартфони, планшети, ноутбуки різної ширини екрану. Для того, щоб користувачам не доводилося збільшувати окремі елементи сайту, що вкрай незручно, необхідно адаптувати свій сайт під будь-який тип екрану. Приклад адаптивного дизайну від компанії Skinny Ties :

4 Просування в мережі

Використовуйте всі можливості інтернет-маркетингу для розкрутки вашого сайту, використовуйте різні варіанти просування вашого бізнесу. Якщо не спрацював один спосіб, обов'язково спрацює інший, експериментуйте, аналізуйте фідбек за допомогою Google і Yandex інструментів. Варіанти просування:

 • контекстна реклама (Для отримання швидкого відгуку)
 • SEO -Інструменти (ключові слова, анкор, посилальна маса)
 • прайс-агрегатори (сайти порівняння цін)
 • ретаргетінг
 • поштовий сервіс розсилок
 • просування в соціальних мережах

5 Юзабіліті сайту

Основне завдання будь-якого інтернет-магазину - це продажі. тому питання юзабіліті сайту - це пріоритет для потенційних покупців. Зайшовши на ваш сайт користувачеві має бути зрозуміло де знаходиться цікавить його товар, як зробити покупку, оплату і якісь терміни доставки замовлення. Якщо у вас на сайті плутанина, зрозуміла тільки вам, ви ризикуєте своєю репутацією - користувач не захоче витрачати час на лабіринт, а піде до конкурентів. Приклад юзабіліті сайту Спецінструмент , Розробленого фахівцями Artjoker:

6 Картка товару

Сторінка товару повинна містити вичерпну інформацію про товар або послугу. Покупцеві має бути зрозуміло що за товар, якими якостями володіє, як купити, зробити оплату. Елементи картки товару:

 • зображення, можливо в різних ракурсах
 • назва, опис
 • відеоогляд (додаткова перевага)
 • ціна
 • корзина або кнопка call-to-action
 • можливість залишити відгук
 • інформація по оплаті, доставці товару, гарантійні умови

Приклад картки товару компанії Designed for fitness , Розробленого фахівцями Artjoker:

7 Підвищуємо лояльність покупців

Залучати клієнтів потрібно не тільки знижками і розпродажами, а й різними залучають інструментами. Ідеальний варіант - стати експертом в обраній галузі, робити відеоогляди, наповнювати сайт цікавими статтями.

8 Зворотній зв'язок

Ваше завдання, як продавця, налагодити з клієнтом зворотний зв'язок. Крім телефонів, електронної пошти та сервісів швидкого відправлення повідомлень, використовуйте в своїй роботі он-лайн консультантів. Це доступний сервіс, який має високі показники ефективності.

9 Супутні товари

Ще одним засобом збільшити продажі інтернет-магазину є функція «підбір супутніх товарів» або «з цим товаром шукають». Якщо ви продаєте смартфон, запропонуйте покупцеві навушники, чохол або додаткові послуги. З цією функцією ви гарантовано збільшите середній чек покупки.

10 Налаштування повідомлень

Якщо відвідувач зайшов на ваш сайт, але нічого не купив, запропонуйте йому залишити свій e-mail з тим, щоб повідомити про наявність товару або про зниження ціни. Так ви не тільки отримаєте теплий контакт (адже покупець сам зробив вибір залишити контакти чи ні), але і в майбутньому зможете нагадати про себе, адже ціни і наявність змінюються постійно.

резюме

Насправді немає якихось чітких правил того, якими якостями повинен володіти продає інтернет-магазин. Але є інструменти, свого роду стовпи інтернет-маркетингу, без яких успішний бізнес в мережі буде неможливий. Експериментуйте, не бійтеся міняти концепцію роботи - багато успішних компаній зі світовим ім'ям залишаються затребуваними не тільки завдяки напрацьованого роками досвіду, а й здатністю пристосовуватися до змін.

',' Все частіше звичайні покупці, організації і різні структури одержують потрібні їм товари або роблять замовлення послуг через спеціалізовані інтернет-майданчики. Багато підприємців, побачивши таку активність в мережі, відкрили інтернет-магазини, але зіткнулися з тим, що трафік є, а конверсійні показники залишають бажати кращого.

Якими критеріями повинен володіти ефективний інтернет-магазин?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью