• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone

 1. 1. AppsGeyser
 2. 2. TheAppBuilder
 3. 3. Appsmakerstore
 4. 4. Biznessapps
 5. 5. AppGlobus
 6. 6. My-apps.com
 7. 7. iBuildApp
 8. 8. Viziapps
 9. 9. AppsBuilder
 10. 10. Mobile Roadie
 11. 11. AppMakr
 12. 12. BuildFire

928 875 перегл. 33

Як створити додаток для Android або iPhone? - таким питанням все частіше задаються не тільки веб-розробники, а й звичайні власники невеликих бізнес-сайтів, блогери.

В даному огляді ТопОбзор пропонує розглянути веб-сервіси , Які представляють собою конструктори для швидкого і зручного створення Android і iPhone додатків. При цьому не вимагаючи від користувача навичок програмування або інших спеціальних ІТ-знань. Такі додатки незамінні для різного виду бізнесу - адже це відмінний спосіб розширити цільову аудиторію і залучити клієнтів.

Таким чином, всі розглянуті в огляді онлайн-сервіси для розробки додатків можна об'єднати під гаслом: просто, швидко і без програмування!

1. AppsGeyser

AppsGeyser - безкоштовний веб-сервіс, який дозволяє конвертувати контент вашого сайту в Android додаток і поширити його через Google Play AppsGeyser - безкоштовний веб-сервіс, який дозволяє конвертувати контент вашого сайту в Android додаток і поширити його через Google Play. Крім того, створені додатки можна як продавати, так і розміщувати в них рекламу.
Можна створити необмежену кількість Android додатків з трьох типів контенту: сайту, просто html-сторінки і YouTube відео. Для створення Android програми AppsGeyser використовує простий і наочний майстер шаблонів.

Сайти AppsGeyser: http://www.appsgeyser.com, http://www.appsgeyser.ru

2. TheAppBuilder

TheAppBuilder - безкоштовний онлайн-сервіс для швидкого створення мобільних додатків TheAppBuilder - безкоштовний онлайн-сервіс для швидкого створення мобільних додатків. TheAppBuilder створює додатки за допомогою конструктора і типових шаблонів - для бізнесу, подій, освіти, музики, спорту та ін. Созадніе програми безкоштовно, а за 5 у.о. в міс. можна відключити показ сторонньої реклами в створеному додатку. TheAppBuilder дозволяє створювати Android додаток, iOS і Windows Mobile.

Сайт TheAppBuilder: http://www.theappbuilder.com

3. Appsmakerstore

Appsmakerstore - це онлайн-сервіс, який дозволяє користувачам створювати та публікувати свої власні мобільні додатки в кілька кліків в інтернеті Appsmakerstore - це онлайн-сервіс, який дозволяє користувачам створювати та публікувати свої власні мобільні додатки в кілька кліків в інтернеті. Платформа Appsmakerstore створює мобільні додатки, які підтримуються HTML5, iTunes, Android Market, Blackberry Marketplace, Windows Marketplace і Facebook без будь-яких глибоких технологічних навичок. Це всього 1 додаток для 6 різних платформ. Appsmakerstore пропонується в 23 мовах, в тому числі російською та українською.

Особливість Appsmakerstore в тому, що він пропонує на вибір вже готові шаблони для певних індустрій (наприклад, юридичні послуги, нічні клуби, ресторани і кафе, торгівля, салони краси та ін.)

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Зроби сам» - $ 9.78 в місяць.
 • «Ми робимо додаток для Вас» - $ 249
 • «Reseller» - спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Завжди включено в усі плани:

 • Необмежена кількість змін контенту і оновлень програми.
 • Оновлення контенту додатки на iTunes і Google Play без необхідності повторної публікації.
 • Відправляти необмежену кількість push повідомлень користувачам.
 • Автоматично отримувати і користуватися всіма оновленнями системи.
 • Безпечний хостинг на наших серверах.

Сайт Appsmakerstore: http://appsmakerstore.com

4. Biznessapps

Biznessapps - платний онлайн-конструктор мобільних додатків (iPad,  Android  , HTML5) для невеликого бізнесу Biznessapps - платний онлайн-конструктор мобільних додатків (iPad, Android , HTML5) для невеликого бізнесу. Серед можливостей - геолокація, отримання та відправлення повідомлень, корзина для товарів, повідомлення, інтеграція з соцмережами, розміщення інформації про меню, набір послуг, майбутні події і ін. Є шаблони для ресторанів, ріелторів, гімнастичних залів і ін.

Даний сервіс представлений такими планами:

 • «Мобільний сайт» - $ 29 в місяць.
 • «Мобільний додаток» - $ 59 в місяць
 • «White Label Partner» створення додатків для Ваших клієнтів - спеціальна ціна, яку потрібно дізнаватися на сайті окремо.

Сайт Biznessapps: http://www.biznessapps.com

5. AppGlobus

AppGlobus - платний, один з російських онлайн конструкторів мобільних додатків, що дозволяє користувачам самостійно створити і опублікувати свій додаток в App Store і Google Play.

AppGlobus використовує новий дизайн і можливості Ionic Framework, що значно покращує якість розробки, і дає можливість створювати мобільні додатки на HTML5, iOS, Android навіть без навичок програмування.

На даний момент AppGlobus пропонується на 8 мовах, в тому числі російською.

AppGlobus.com пропонує наступні пакети:

 • STARTAP - 900 руб. / Міс.
  • Додатки: HTML5 / Android, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • BASIC - 1500 руб. / Міс
  • Додатки та для Android і для iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • STUDIO - 2000 руб. / Міс
  • Додатки: Windows / Android / iOS, адмін панель, магазин, немає обмежень на Push, немає обмежень на встановлення, немає реклами.
 • PRO - 45000 руб. / Одноразово
  • Додатки: Windows / Android / iOS, розробка на замовлення, самі розмістимо в App Store і Google Play, віддамо вихідний код

Сайт AppGlobus: http://appglobus.com/

6. My-apps.com

My-apps My-apps.com - платний онлайн-сервіс для створення свого мобільного додаток для бізнесу або особистого користування. Ніяких спеціальних умінь не потрібно. Добре підходить для невеликого бізнесу, наприклад, інтернет-магазинів. Щоб створити свій додаток, знадобиться всього 5 хвилин - потрібно всього лише вибрати необхідні модулі та дизайн. Є англійська та російська версії.

My-apps.com пропонує такі пакети:

Сайт My-apps.com: http://my-apps.com

7. iBuildApp

iBuildApp надає платформу зроби сам для створення iPhone /  Android  додатків, яка так само не вимагає навичок програмування iBuildApp надає платформу "зроби сам" для створення iPhone / Android додатків, яка так само не вимагає навичок програмування. Даний сервіс надає для кожної організації простий спосіб створення мобільних (iPhone, iPad, Android) додатків і публікаційних матеріалів. Клієнти можуть створити власні каталоги, флаєри, брошури, звіти, резюме та ін. І надавати їх за допомогою SaaS-рішення. Є англійська та російська версії.

iBuildApp надається в таких пакетах:

 • Бізнес (2400 рублів на місяць) - 3000 установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація додатки на iTunes і Google Play.
 • Корпоративний (3700 рублів на місяць) - Необмежена кількість установок, необмежену кількість переглядів мобільного сайту, відсутність вбудованої реклами, публікація додатки на iTunes і Google Play.

Сайт iBuildApp: http://ibuildapp.com

8. Viziapps

Viziapps - онлайн-сервіс для розробки додатків (  iPhone  , IPad, Android) Viziapps - онлайн-сервіс для розробки додатків ( iPhone , IPad, Android). Дозволяє створювати додаток на основі одного з безлічі шаблонів додатків. Елементи створюваного призначеного для користувача інтерфейсу додатку можуть бути пов'язані з такими функціями, як відправка електронної пошти, SMS-повідомлення, відправка на сервіси Facebook і Twitter.

пакети:

 • Developer - $ 33 в місяць. (Можна створити тільки 1 додаток)
 • Professional - $ 79 в місяць.
 • Premiun- $ 129 в місяць.
 • Enterprise - Ціну потрібно дізнаватися окремо.

Всі пакети підтримують такі платформи: IOS (iPhone / iPad) & Android (Phone / Tablet)

Сайт Viziapps: http://www.viziapps.com

9. AppsBuilder

AppsBuilder - онлайн-редактор, що дозволяє створювати додатки для iOS, Android і Windows Phone AppsBuilder - онлайн-редактор, що дозволяє створювати додатки для iOS, Android і Windows Phone. Користуватися їй дуже просто: власну програму можна зібрати з уже готовий частин. Незважаючи на те що AppsBuilder намагається бути більш простим і зрозумілим для недосвідчених користувачів, в нього додані і деякі можливості для програмістів: наприклад, можна доповнювати створені додатки власними Java-скриптами.

Є три платних пакета, в яких є скрізь 30 днів - безкоштовна пробна версія:

 • Starter (49 євро в міс.) -1 додаток.
 • Regular (199 євро в міс.) -До 5 додатків.
 • Scalable (від 249 євро в міс.) - більше 5 додатків.

Сайт AppsBuilder: http://www.apps-builder.com

10. Mobile Roadie

Mobile Roadie - один із старійшин в онлайн-сервісах для створення додатків для iPhone, Android, iPad і Mobile Web Mobile Roadie - один із старійшин в онлайн-сервісах для створення додатків для iPhone, Android, iPad і Mobile Web. Особливість Mobile Roadie в тому, що він орієнтований, перш за все, на шоу-бізнес. Він пропонує шаблони для акторів і музикантів, режисерів і продюсерів, а також маркетингових і PR-агентств, але в принципі набір інструментів дозволяє створити додаток і для інших типів бізнесу. Серед клієнтів - Мадонна, Cirque du Soleil і зоопарк Сан-Дієго. Є шаблон для створення додатка під подія або конференцію, можливість продавати квитки, доступ до статистики. Взагалі, функціональний набір дуже широкий, втім, і ціна немаленька:

 • Core - $ 149 в місяць.
 • Pro- $ 799 в місяць.
 • Enterprise - $ 24K

Сайт Mobile Roadie: http://mobileroadie.com

11. AppMakr

Appmakr - онлайн-сервіс для створення додатків для iPhone, Android, Windows Phone Appmakr - онлайн-сервіс для створення додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

У цьому сервісі дуже просто і швидко можна створити свій мобільний додаток. Ціни більш ніж демократичні. І що характерно, так що у всіх пакетах немає реклами.

 • App Basics- $ 2 в місяць.
 • App Pro - $ 12 в місяць.
 • Reseller - $ 499.

Сайт Appmakr: https://www.appmakr.com/

12. BuildFire

BuildFire - онлайн-сервіс для створення власних додатків для iPhone, Android, Windows Phone BuildFire - онлайн-сервіс для створення власних додатків для iPhone, Android, Windows Phone.

Особливість даного онлайн-сервісу в тому, що створення додатків абсолютно безкоштовно, плата береться коли додаток публікується в каталогах і становить $ 49 щомісяця.

Сайт BuildFire: http://buildfire.com/

-

При використанні цього матеріалу «10+ кращих онлайн-сервісів: як створити додаток для Android і iPhone» активне посилання на http://www.topobzor.com обов'язкове.

схоже

Як створити додаток для Android або iPhone?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью