• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 способів продовжити життя батареї ноутбука

Сучасні ноутбуки можуть похвалитися відмінною продуктивністю. Крім того, розвиток мобільних технологій дозволяє збільшити термін життя батареї, тим самим підвищивши ефективність всього пристрою.

Але протягом дня ноутбук все одно повинні бути підключені до мережі і заряджати. Тому одна з найбільш часто зустрічаються скарг серед користувачів ноутбуків - це швидка розрядка і, відповідно, необхідність частого підключення до мережі. Однак за допомогою цих 10 простих порад ви зможете збільшити термін життя батареї на вашому ноутбуці.

1. Знизьте яскравість екрану

Підтримка картинки на екрані - ось одне із завдань, на яку ваш ноутбук виділяє достатню кількість енергії. Значна частина заряду вашої батареї витрачається на те, щоб зображення виглядало чітким і ясним. Однак можна легко знизити споживання енергії, просто зменшивши яскравість екрану.

Регулювання яскравості екрану зазвичай можна знайти в якості додаткової функції однієї з F-клавіш: на таку клавішу буде завдано значок у вигляді маленького сонця. Щоб відрегулювати рівень яскравості, просто затисніть необхідну функціональну клавішу і виберіть відповідне значення.

2. Змініть настройки харчування

Windows 10 пропонує ряд функцій, які дозволяють домогтися поліпшеної продуктивності, коли ви підключені до мережі, а також оптимізувати роботу комп'ютера від батарей.

Забийте в пошуковий рядок «харчування і сплячий режим», після чого у вікні, виберіть «Економія енергії і заряду батареї». Windows 10 також має додаткові методами для продовження життя батареї. До них відносяться налаштування, що стосуються виключення монітора, а також більш швидкий перехід в сплячий режим.

3. Вимкніть Wi-Fi

У більшість ноутбуків вбудована функція підключення до бездротових мереж. Ця функція є одним з головних «пожирачів заряду батареї»: будучи підключеним до мережі, ноутбук витрачає частину заряду на підтримку сигналу, а якщо активного підключення немає, то в такому випадку він буде безперервно шукати доступні мережі.

Якщо ви використовуєте свій ноутбук далеко від цивілізації, де шанс знайти бездротову мережу вкрай малий, то просто відключіть цю функцію. У багатьох моделей портативних комп'ютерів є спеціальна кнопка для відключення бездротового адаптера, що дозволяє уникнути непотрібних витрат заряду батареї. У старіших моделей такої кнопки може не бути. У такому випадку для відключення бездротового з'єднання вам треба відкрити Центр повідомлень, вибравши значок в кінці панелі завдань справа, і клікнути на іконку «Wi-fi».

4. Вимкніть зовнішні пристрої

Використання зовнішніх пристроїв може стати причиною швидкої розрядки ноутбука, так як материнської плати необхідно живити їх енергією. Карта пам'яті USB, мишка і вебкамера - ось основні пристрої, які підточують вашу батарею, тому збережіть всю необхідну інформацію і по можливості витягніть їх. Крім того, постарайтеся позбутися від звички використовувати портативну миша в подорожах.

У багатьох ноутбуках є спеціальна кнопка для відключення вбудованої вебкамери, яка також посприяє зниженню заряду батареї, якщо їй дати таку можливість. Крім того, якщо вам не потрібен звук, то вимкніть його повністю - ваш ноутбук видає звуки кожен раз при отриманні листи або виконанні певної дії, що теж не кращим чином позначається на батареї.

5. Вийміть диск з дисковода

Обертається в дисководі диск може непомітно знижувати заряд вашої батареї. Перш ніж перейти на живлення від батареї, просто витягніть диск, що допоможе виграти додатковий час роботи вашого пристрою.

На сьогодні більшість сучасних ноутбуків не оснащені дисками. Однак якщо ваш пристрій все ж володіє ним, тоді від батарей просто переконайтеся, що дисковод порожній.

6. вклали в апаратні засоби

Розумне використання комп'ютера і оптимізація деяких налаштувань може продовжити життя вашої батареї, проте якщо вам потрібно використовувати ноутбук протягом усього робочого дня, то тоді краще звернутися за допомогою до додаткових засобів.

Більшість ноутбуків поставляються з батареєю на 6 осередків, однак багато виробників пропонують варіанти з 8 і навіть 12 осередками, що може подвоїти час роботи вашого пристрою.

Альтернативою дорогим акумуляторів може стати портативний зарядний пристрій, який дозволить вам на кілька годин продовжити життя всім вашим аксесуарам. До портативного зарядного пристрою, як правило, можна підключити більшість ноутбуків і мобільних телефонів. При цьому воно досить компактне, щоб поміститися в сумку, а заряду пристрою вистачить на те, щоб вдвічі збільшити час роботи ноутбука.

При цьому воно досить компактне, щоб поміститися в сумку, а заряду пристрою вистачить на те, щоб вдвічі збільшити час роботи ноутбука

7. Вимкніть додаткові функції

Windows 10 може похвалитися величезною кількістю зручних функцій. Однак багато хто з них створюють додаткове навантаження на систему, що вкрай небажано, якщо ви працюєте, наприклад, в дорозі. У такому випадку для підвищення ефективності вашого ноутбука просто відключіть візуальні ефекти.

8. Дбайливе ставлення до батареї

Існує поширена помилка, що літій-іонні батареї треба повністю розряджати, перш ніж заново ставити ноутбук на зарядку. Однак дане оману не має нічого спільного з реальністю.

Однак якщо у вас стоїть старе не літій-іонна батарея, то вам необхідно регулярно розряджати її для більш дбайливої ​​експлуатації пристрою.

9. Отримайте більше пам'яті

Дайте вашого ноутбука відпочити. Якщо вам часто доводиться використовувати додатки, які вимагають великої кількості віртуальної пам'яті, то буде не зайвим збільшити обсяг оперативної пам'яті (проте варто все ж зазначити, що більший обсяг пам'яті буде вимагати більшої продуктивності).

10. Не встановлюйте додаток з диска

Постарайтеся максимально зменшити використання оптичного приводу - він може забирати частину заряду, а значить, установка додатки з CD або DVD-диска може значно знизити рівень заряду вашої батареї.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью