• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 кращих інструментів для створення CSS-анімації

Веб-дизайн постійно розвивається, підходи до проектування вдосконалюються, щорічно з'являються нові тренди, деякі з яких роблять сильний вплив на стиль оформлення і функціонал сайтів
Веб-дизайн постійно розвивається, підходи до проектування вдосконалюються, щорічно з'являються нові тренди, деякі з яких роблять сильний вплив на стиль оформлення і функціонал сайтів. Одна з найголовніших тенденцій - це використання анімації засобами CSS. Раніше анімація в CSS могла бути реалізована тільки за допомогою сценаріїв, написаних на JavaScript. Але з появою нових технологій у дизайнерів з'явилися потужні інструменти, що дозволяють створювати анімацію на сайті порівняно легко.

Є багато інструментів, за допомогою яких можна створювати в CSS ефектні анімації. Деякі з них дуже зручні і мають настільки широким функціоналом, що дають можливість реалізувати практично будь-яку ідею. Крім того, такі інструменти істотно скорочують час роботи над анімацією.

Звичайно, підібрати ідеальний інструмент «під себе» вельми і вельми непросто. Буде потрібно протестувати кілька програм і сервісів, поки не знайдеться той, що потрібно. Це займе багато часу. Але можна зробити простіше. Freelance.Today пропонує вашій увазі 10 інструментів для створення веб-анімації засобами CSS.

ANIMATE CSS
ANIMATE CSS

Animate.CSS - це велика кількість дуже цікавих кросбраузерності анімаційних ефектів, які сміливо можна використовувати в самих різних проектах. Більшість ефектів відмінно підійде для виділення різних елементів сайту, будь то домашня сторінка, Лендінгем-пейдж, інтернет-магазин або мобільний додаток. Інструмент досить простий, але для того, щоб на сайті коректно працювали всі представлені ефекти, доведеться внести незначні зміни в код NTML / CSS.

CSSHAKE
CSSHAKE

CSShake - дуже простий у використанні інструмент для створення анімованих елементів. Ефектів небагато і всі вони стосуються струшування. Ефект струсу - один з найпростіших способів вказати на інтерактивність елемента і за допомогою CSShake це буде зробити дуже легко. Наприклад, при неправильному введенні даних елемент може як би похитати головою, імітуючи людське "ні". Не можна сказати, що дана бібліотека є незамінною, однак інструмент повинен бути завжди під рукою, так як подібні ефекти доводиться робити досить часто.

CSS ANIMATE
CSS ANIMATE

Це інструмент для швидкого і легкого створення ключових кадрів анімації в CSS3 /. Якщо потрібно зробити складну послідовну анімацію, то варто придивитися до можливостей CSS Animate. З його допомогою можна створювати ключові кадри анімації прямо в браузері без використання встановленого програмного забезпечення. На сайті програми представлені найрізноманітніші ефекти. Щоб подивитися, як саме виповнюється код, потрібно натиснути кнопку Examples і натиснути значок Play. Якщо ефект сподобався, код можна скопіювати і використовувати в своїх проектах.

HOVER CSS
HOVER CSS

Hover CSS - це колекція CSS3-ефектів, які активуються при наведенні курсору на такі елементи дизайну як посилання, кнопки, логотипи, зображення, SVG-компоненти і т.д. Більшість ефектів використовують можливості CSS3 - це переходи, перетворення, коливання. Це означає, що деякі ефекту не будуть коректно відображатися в старих браузерах.

ANIMA
ANIMA

Інструмент Anima дозволяє використовувати ефекти затримки і тривалості без використання сторонніх коштів. Але для 2D-трансформацій краще використовувати зв'язку CSS-Javascript. При створенні анімації користувач має повний контроль над потоком, анімацію можна запускати, зупиняти, відміняти і навіть створювати анімацію на основі подій. Інструмент підходить для створення інтерактивних елементів, також з його допомогою можна створювати паралельні анімації.

ANIMO.JS
ANIMO

Animo.js - це зовсім невелика бібліотека, за допомогою якої можна маніпулювати анімаціями і додавати на сайт різні ефекти розмиття. Інструмент простий, але дуже корисний - використовуючи його функціонал, можна красиво анімувати різні елементи на CSS при використанні Animate.css або Effects.css. До переваг Anima.js можна швидко і легко створювати кросбраузерності анімації.

STYLIE
STYLIE

Сервіс Stylie більше схожий на іграшку, ніж на інструмент для створення CSS-анімації. Але це не так. Інструмент досить потужний і дозволяє створювати складні ефектні анімації. Не потрібно нічого кодувати - все робиться графічними засобами. Коли користувач відкриває додаток, він бачить невеликий анімований гурток, який рухається зліва направо. Щоб змінити початкову і кінцеву позицію анімації, потрібно просто натиснути на хрестик, що позначає позицію і перемістити його в потрібну точку. Кнопка в правому нижньому кутку включає режим обертання елементів. Це дозволяє створювати дивовижні 3D-ефекти. Інструмент дозволяє додавати, видаляти і редагувати ключові кадри в панелі Keyframes. Після того, як анімація готова, її потрібно експортувати за допомогою вкладки Export. Програма генерує детальний CSS-код, який забезпечує коректне відображення анімації у всіх сучасних браузерах.

CEASER
CEASER

Ceaser - це простий інструмент спрощення роботи з CSS анімацією. Пограмма дозволяє створювати різні ефекти - елементи можуть зменшуватися або обертатися при наведенні курсору. У Ceaser є безліч готових ефектів, які можна налаштувати за допомогою панелі з графіком. Але, як то кажуть, картинка варто тисячі слів. Ось відео процесу.

WOW
WOW

Wow.js - це не зовсім інструмент в звичному розумінні. Це CSS-файл, в якому є безліч правил для анімації різних елементів. Тобто, це всього лише скрипт, який активує ефекти під час скролінгу веб-сторінки. Працює скрипт в зв'язці з Animate.css. Скрипт дуже легкий, всього 2 КБ і простий у використанні. Для створення ефектною анімації не буде потрібно писати код - все вже готово. Потрібно лише підключити два скрипта на сторінку і додати елементи обрані css-класи.

SPINKIT
SPINKIT  Spinkit - це набір з 11 css-ефектів, який можна застосовувати для завантажувальних сторінок
Spinkit - це набір з 11 css-ефектів, який можна застосовувати для завантажувальних сторінок. У них використовуються translate і opacity, тому вся анімація буде оброблятися в GPU, а не в CPU. Початковий код написаний на scss. Доступні всі поширені ефекти, які використовуються при завантаженні сторінки.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью