• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 найприбутковіших ринків фітнес-додатків

 1. КЛЮЧОВІ ФАКТИ Про РИНКУ ФІТНЕС-ДОДАТКІВ
 2. КЛЮЧОВІ ГРАВЦІ НА РИНКУ ОНЛАЙН-ФІТНЕСУ
 3. Чотири ключових мобільних фітнес-додатки
 4. Локалізація та регіональні особливості

Телефон перестав бути просто засобом для спілкування, як п'ять років тому, тепер з його допомогою можна оплачувати покупки, використовувати його як квиток у громадському транспорті, ключ від дверей, автосигналізацію, відеореєстратор, переносний комп'ютер і навіть як милу співрозмовницю по імені Siri.

Мобільні додатки істотно змінили наш спосіб життя, а крім того, допомогли комусь розбагатіти.

У нашому другому дослідженні (після ринку мобільних ігор ) Ми постаралися оцінити, які ринки найбільш перспективні для розробників. Як приклад ми взяли ринок мобільних фітнес-додатків.

76% виручки на ринку фітнес-додатків генерують перші 10 країн

Цікаво порівняти топ ринків мобільних додатків з рейтингом спортивної активності (цей рейтинг ґрунтується на інформації про події в кожній країні спортивних подіях, яким присвоєно свій «вага» згідно спеціальними критеріями: масштаб події, його вплив на світ спорту і суспільство, участь в ньому представників різних держав і континентів і т. п.).

КЛЮЧОВІ ФАКТИ Про РИНКУ ФІТНЕС-ДОДАТКІВ

У 2016 році виручка ринку мобільних додатків, за даними Newzoo, склала 44,8 млрд доларів США (61,8 млрд у даними App Annie) і, за прогнозами, виросте до 80,6 млрд доларів США в 2020 році (до 139,1 млрд в 2021 р даними App Annie). 81-82% виручки принесли гри.

Категорії неігрових додатків в порядку зменшення прибутку від них (Newzoo):

 • соціальні мережі (зазвичай сайти знайомств);
 • розваги (відео);
 • музика;
 • книги;
 • освіта;
 • продуктивність;
 • Світлина;
 • медицина;
 • здоров'я і фітнес.

За даними Statista, обсяг ринку мобільних фітнес-додатків в 2016 році склав 1,778 млрд доларів США, а в 2021 році очікується зростання до 4,1 млрд доларів. Таким чином, за даними App Annie, в 2016 році в процентному співвідношенні частка фітнес-додатків в виручці була близько 15%, а в 2021 році їх частка складе приблизно 12%, що не так вже й мало.

Ринок мобільних фітнес-додатків розвивається багато в чому завдяки тому, що все більше людей захоплюється здоровим способом життя. З цим пов'язана поява нових пристроїв, які допомагають бути в формі, а також розвиток інтернету речей. За даними компанії Go-Globe , Додатки в категорії «Здоров'я та фітнес» в 2015 році посіли друге місце збільшення проведеного в них часу, поступившись музичним програмам.

КЛЮЧОВІ ГРАВЦІ НА РИНКУ ОНЛАЙН-ФІТНЕСУ

Нижче наведені основні гравці ринку фітнес-послуг онлайн (за даними Statista). Всі вони займаються виробництвом спортивного одягу і взуття, фітнес-браслетів і інших гаджетів, які генерують основну виручку. Крім того, у всіх компаній є свої додатки для Google Play і App Store, які теж приносять додаткові гроші.

Незважаючи на те що ринок фітнес-браслетів, трекерів, «розумної» одягу та годинників більше за обсягом, ніж ринок фітнес-додатків, останній зростає швидше і, за прогнозами, в 2021 році практично наздожене ринок фізичних пристроїв.

Чотири ключових мобільних фітнес-додатки

Для порівняння ми взяли дані чотирьох додатків, регулярно потрапляють в топ по виручці в категорії «Здоров'я та фітнес» в App Store і Google Play.

1. Sweat: Kayla Itsines Fitness від компанії The Bikini Body Training Company, власницею якої є австралійський фітнес-тренер і підприємець Кайла Ітсінес, № 51 в списку найбагатших молодих підприємців Австралії.

Незважаючи на те що Android-версію свого додатка Кайла запустила тільки в квітні 2016- го, всього за 2016 рік їй вдалося заробити 14,56 млн доларів США (понад 30% від 46 млн доларів всієї виручки компанії). За даними Bloomberg , В 2016 році додаток Sweat запрацювало більше всіх інших додатків в категорії «Здоров'я та фітнес».

У додатку є рекомендації по харчуванню та комплекс аеробних вправ Bikini Body Guide (BBG), які можна виконувати вдома.

За даними інструменту Facebook Audience (дані за червень 2017 року), 99% передплатників сторінки Кайли в мережі Facebook - жінки.

2. Calorie Counter & Diet Tracker від MyFitnessPal - лідер по виручці в магазинах мобільних додатків серед цілого списку додатків цієї компанії. Платформа MyFitnessPal належить американській компанії, виробнику спортивного одягу і кросівок Under Armour .

Виручка компанії, згідно річного звіту , В 2016 році становив 4,83 млрд доларів США, 1,6% від якої принесла Connected Fitness Platform (80,447 млн ​​доларів США, зростання на 66% в порівнянні з минулим роком), в яку входять всі програми компанії. 8,8 млн доларів США принесло додаток Calorie Counter & Diet Tracker.

У додатку зручно вважати калорійність страв і будувати плани щодо зниження калорій для схуднення.
За даними інструменту Facebook Audience, 77% передплатників сторінки додатка в Facebook - жінки.

3. Headspace: Guided Meditation and Mindfulness від американської компанії Headspace. Компанія заснована в 2010 році у Великобританії Річем Пирсоном (Rich Pierson) і Енді Паддікомбом (Andy Puddicombe), колишнім буддистським ченцем і експертом по медитації.

Версія програми для Android була запущена тільки в 2016 році, проте вже в 2016-му компанії вдалося заробити 5,78 млн доларів США.

Додаток містить допоміжні матеріали для медитації будинку, рекомендації по харчуванню та матеріали для боротьби з депресією і тривожними станами (особливо під час вагітності).

За даними інструменту Facebook Audience, 70% передплатників сторінки компанії в Facebook - жінки.

4. Runtastic Results: Workout & Strength Training від австрійської компанії Runtastic (куплена компанією Adidas в 2015 році за 239 млн доларів США). У компанії 20 різних мобільних додатків, і Runtastic Results - лідер по виручці серед них. У 2015 році компанія заробила близько 11 млн євро (за даними річного звіту Adidas). Виручка всієї компанії Adidas в 2016 році - 19,291 млрд євро.

У 2016 році програма Runtastic Results Workout принесло Adidas 3,6 млн доларів.

У додатку міститься комплекс вправ для занять фітнесом вдома без спеціального обладнання і рекомендації по харчуванню.

За даними інструменту Facebook Audience, тільки 45% передплатників офіційної сторінки компанії Runtastic в соціальній мережі Facebook - жінки.

Локалізація та регіональні особливості

Кілька цікавих фактів про ці країни в контексті мобільних додатків:

 • У Китаї в числі найбільш високооплачуваних фітнес-додатків - трекер сну.
 • На ринку Індії популярні фітнес-додатки для медитації.
 • Щоб успішно запустити Android-додаток в Китаї, потрібно домовитися як мінімум з десятьма локальними маркетами, а краще навіть з двадцятьма.

Локалізація на мови 10 країн з найбільшою виручкою мобільних додатків дозволить вийти не тільки в ці країни, але і в інші (наприклад, бенгальський - офіційна мова Народної Республіки Бангладеш)
Локалізація на мови 10 країн з найбільшою виручкою мобільних додатків дозволить вийти не тільки в ці країни, але і в інші (наприклад, бенгальський - офіційна мова Народної Республіки Бангладеш). Ми включили в список мов іспанська. У США це другий за популярністю мова після англійської, крім того, він входить в традиційний список локалізації для мобільних платформ EFIGS + CJK.


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью