• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

10 Прихованих Функцій Windows, Про Яких Варто Знати

10 корисних і просто цікавих функцій Windows, про які мало хто знає.

1. «Режим Бога» - зручний доступ до системних налаштувань
1
Хотіли б ви стати володарем Windows? Тоді вам ця тема для вас. Режим Бога дозволяє отримати доступ до більш ніж 270 системних налаштувань, розташованим в зручному порядку. Все, що вам потрібно, це створити нову папку ось з таким ім'ям:
GodMode. {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
Потім відкриваєте її і налаштовуєте систему під свої потреби.

2. Швидкий доступ з кнопкою Win
2
Я впевнений, що багато хто з вас, і я в тому числі, завжди вважали кнопку Windows на клавіатурі трохи марною. Адже розміщувати кнопку тільки для того, щоб вона відкривала меню «Пуск» якось недоцільно. Але виявляється, ця кнопка може бути дуже навіть корисною в поєднанні з іншими клавішами.

Наприклад, якщо, утримуючи кнопку Windows натиснути X, то ми отримаємо доступ до швидкого меню. Так це меню виглядає на ноутбуці з встановленою Windows 7, починаючи з 8 версії меню виглядає по-іншому, включаючи в себе більше пунктів.
Win + M (D) - згортає всі вікна, відкриваючи робочий стіл.
Якщо утримуючи кнопку Windows натиснути «+» / «-», то буде активуватися лупа, можна наблизити або віддалити об'єкти.
Win + E - дозволить вам швидко відкрити провідник.
Натиснувши Win + R, відкривається вікно «Виконати», де можна відкрити будь-яку програму, файл, папку або веб-сторінку. Як ця функція може бути нам корисна, ви дізнаєтеся трохи пізніше.
Win + L - дозволяє швидко заблокувати робочий стіл. Корисно тільки в разі, якщо у вас стоїть пароль на обліковий запис.
Win + B - вибрати потрібну іконку в системному треї, а також можливість перемикатися між різними іконками за допомогою курсорних клавіш.
Win + F - Дана комбінація дозволяє відкрити «Пошук», не використовуючи комп'ютерну мишу.
Win + P - Дозволяє переключити режим роботи додаткового монітора або проектора.
Win + T - Активує «Панель завдань».
Win + U - Дозволяє відкрити «Центр спеціальних можливостей».
Win + Pause - Дозволяє відкрити «Властивості системи».
Win + F1 - Ця комбінація відкриває довідку Windows.
Win + Ctrl + 1 + 2 + 3 - Забезпечує перемикання між різними вікнами однієї програми.
Win + Стрілка вгору (вниз) - Комбінація цих клавіш дозволяє розгорнути вікно на весь екран / Відновлює і мінімізує вікно.
Win + Стрілка вправо або вліво - Притискає вікно до правої або лівої сторони екрану.
Win + Shift + Стрілка вправо або вліво - Дозволяє перемістити вікно на інший монітор.
Win + Пробіл - У Windows 8 - переключитися між розкладками.
Win + «+/-« - Збільшення / зменшення масштабу екрану

3. cipher / w: буква_диска: \ Ім'я папки - видалити всі дані без можливості відновлення
3
Уявімо, що ви по своїй дурості заклали хакером і раптом дізналися, що до вас прямо зараз прямують співробітники ФСБ. Що потрібно робити в першу чергу? Звичайно, видалити всі компрометуючі вас дані. І не варто наївно припускати, що якщо ви видалите файл і очистіть кошик, то ніхто не зможе отримати доступ до цього файлу. Спеціалізовані програми з легкістю його відновлять. У поспіху шукати і встановлювати ПО, яке надійно очистить ваші дані, теж не вихід. Все, що вам потрібно зробити - це запустити командний рядок і ввести певний код, який видалить файли в потрібній вам папці без можливості відновлення. Для запуску командного рядка запускаємо вікно «Виконати» (Win + R) і вводимо cmd. Тепер вводимо в командний рядок наступний код: cipher / w: буква диска: \ ім'я папки. Тиснемо Enter. Ця операція дозволить назавжди видалити ваші дані без можливості відновлення. На її виконання може знадобитися чимало часу, так що вам все ж доведеться якийсь час тримати оборону.

4. Кілька хитрощів, утримуючи клавішу Shift
4
А зараз хочу показати вам декілька хитрощів при затиснутою клавіші Shift.

Затисніть Shift і клацніть по об'єкту правою кнопкою миші - ви побачите, що в контекстному меню з'явилися нові пункти. Наприклад, для папки з'являться такі команди, як «Відкрити в новому процесі», «Відкрити вікно команд», «Копіювати як шлях» і «Повний доступ». Якщо клацнути по програмі, то меню поповниться пунктом «Запуск від імені іншого користувача», за допомогою якого ця операція виконується без перезавантаження системи. Також в контекстному меню файлів виникне додатковий пункт «Закріпити в меню Пуск», але найцікавіші зміни чекають нас в меню «Надіслати» - тут з'являться більш десятка нових посилань на місця, в які ви можете скопіювати об'єкт, в тому числі особисті папки користувача і Робочий стіл без створення ярлика.

Щоб відкрити нову копію вже запущеної програми досить затиснути Shift і клацнути по її кнопці в панелі завдань.

При натисканні Shift Delete файл віддалиться без переміщення в корзину.

А якщо в тексті необхідно швидко поміняти регістр виділеного слова, то, затискаючи Shift, тиснемо клавішу F3.

5. Монітор ресурсів
5
Іноді трапляється так, що ви працюєте в будь-якій програмі, а вона раптом ні з того ні з сього зависає і перестає вам відповідати. Логічною дією в такій ситуації буває завершити процес через диспетчер задач Windows. Однак завершивши програму таким чином ви можете втратити важливі дані. Щоб цього уникнути, краще вчинити по-іншому. Відкриваємо вже відоме нам вікно «Виконати» і вводимо в рядок «resmon». Запустилося системне засіб «Монітор ресурсів». У вікні ми бачимо всі процеси, запущені на комп'ютері. А той процес, який не відповідає, буде горіти червоним кольором. Ми клацаємо по ньому правою кнопкою миші і вибираємо «Аналіз ланцюжка очікування». І тут ми бачимо, який саме процес заважає працювати потрібної нам програми. Якщо цей процес не дуже важливий, то можна його завершити, повернувши працездатність нашій програмі і зберігши всі дані в цілості.

6. Прибрати програми з автозавантаження
6
У багатьох користувачів при запуску Windows автоматично завантажується багато програм, які вам не потрібні в роботі, а тільки збільшують час запуску і завантажують оперативну пам'ять. Щоб вони самі не запускалися, потрібно виключити їх з автозавантаження. Для цього знову ж відкриваємо «Виконання» і вводимо команду «msconfig». Потрапляємо у вікно «Конфігурація системи». Перейшовши у вкладку «Автозавантаження» можна прибрати галочки біля тих програм, які вам не потрібні при запуску Windows.

7. Запустити будь-яку програму 3-ма клавішами
7
Чи знаєте ви, що в Windows можна запустити будь-яку програму натисканням всього лише трьох клавіш? Для цього клацаємо по ярлику правою кнопкою миші, заходимо в «Властивості» і бачимо там рядок «Швидкий виклик». Вводимо будь-яку букву або цифру, наприклад, Z і натискаємо Ок. Тепер щоб запустити обрану нами програму, натискаємо клавіші «Ctrl» + «Alt» + «Z» і наша програма відкривається.

8. Прибрати назви ярликів
8
Якщо вам на робочому столі хочеться бачити тільки значки у ярликів програм без назв, то це можна запросто провернути. Очистіть назву ярлика, потім, утримуючи лівий alt, на клавіатурі праворуч наберіть 255 і натисніть Enter. І ось ваш ярлик залишився без назви.

9. Папка «Con» в Windows
9
У Windows можна створити файл або папку під назвою Con, бо у Білла Гейтса в дитинстві була прізвисько, Con, що означає ботанік. І він постарався, щоб в його системі Windows були відсутні такі файли і папки.

10. пасхалка в популярних програмах
10
І наостанок хочу показати вам кілька пасхалок в популярних програмах для Windows.

Якщо у вікні «Виконати» ввести notepad /.setup, то відкриється Блокнот, проте, ви не зможете ввести в нього жодного слова, тому що він весь час буде згортатися.

Запускаємо uTorrent, заходимо в Довідку> Про> і клацніть на іконку. Ви почуєте досить кумедний звук. А якщо натиснете англійську «T», то зможете пограти в усьому нам відомий Тетріс, поки гойдається ваш торрент.

Відкриваємо WinRar, заходимо в Довідку - Про Програму і клацаємо мишкою на стопку книг. Вони починають повільно падати вниз, а потім підстрибують назад, і так 10 разів.

В Скайпі існує величезна кількість прихованих смайликів. Наприклад, написавши в дужках (finger), ми відправимо не зовсім пристойний жест, пишемо (mooning) і чоловічок показує свою п'яту точку, а (drunk) означає, що ви десь квас на всю котушку.
В Скайпі існує величезна кількість прихованих смайликів

ще смайли .

Якщо в Фотошопі викликати довідку і натиснути «про програму», то нічого цікавого ви не побачите. А якщо ж зробити все це з затиснутою клавішею CTRL, то з'явиться якась прикольна картинка. У моїй версії це ось такий дивний робот. А яка картинка в вашому Фотошопі? Пишіть в коментарях.

Дивись також 5 Недорогих Смартфонів, які дадуть Фору флагманом

Що потрібно робити в першу чергу?
А яка картинка в вашому Фотошопі?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью